Bizi Arayın: +90 (312) 395 1997 | info@ankarakonveyor.com

Ankara Konveyör ve Makine

ANKARA KONVEYÖR ve MAKİNA

Kurumsal

"Konveyör İmalatında Firmamız Öncü Firmalar Arasında Yer Almaktadır."


Biz Kimiz?

1999 yılından bu güne iç ve dış piyasa konveyör band ihtiyacını istikrarlı kalite politikasıyla arşılayabilen ANKARA KONVEYÖR ve MAKİNA genç yönetim kadrosu ve tecrübeli teknik personeliyle her konuda gösterdiği ilk günkü titizliği ile üretim yapmaktadır.

Ürün yelpazemizde yer alan aşınmaya, ısıya, yağa ve aleve dayanıklı; düz yüzeyli, paletli, tırtıllıve kabaralı bant çeşitlerimizle siz müşterilerimize yüksek kalite güvencesinin ve en kısa sürede teslimatın garantisini vermekteyiz.

AKM, konveyör band üretiminin en önemli hammaddelerinden biri olan EP Kord Bez’ini de yine kendisi üretip temin ederek dünya da kendi kord bezini kendisi üreten sayılı firmalar arasında olmanın yanında, kalitesini de kendi ürettiği bez ile güvence altına almaktadır.

Günlük üretim kapasitesini kısa sürede 1500 metreye çıkartmış ve alımı proje aşamasında olan yeni presler, hızla gelişmekte olan teknolojiden de faydalanarak kurulması planlanan yeni üretim parkları ile kapasitesini 2016 yılı sonuna kadar günlük 2000 metreye çıkartmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Sürekli gelişen ve değişen teknolojiyi takip ederek kalitemizden ve dürüstlüğümüzden ödün vermeden band sektöründe dünya lideri olmak.

Viyonumuz

Çalışma stratejisini müşteri odaklı olarak hedef almış, sosyal sorumluluk bilinciyle, insana ve çevreye duyarlı, değişimin ve gelişimin yakın takipçisi ve dünya çapında müşterilerimizin çözüm ortağı olmak.